Pani Agnieszka Pasturek jest profesjonalną położną, która nie dość, że jest doświadczonym praktykiem, to jeszcze przy tym niezwykle miłą, uprzejmą i serdeczną osobą. Dzięki jej fachowej pomocy mój pierwszy poród wspominam jako ważne i pozbawione stresu przeżycie, kiedy mogłam skupić się na tym, co najważniejsze, czyli moje dziecko. Serdecznie polecam Panią Agnieszkę, osobiście na pewno w przyszłości skorzystam jeszcze z jej szkoły.
Aleksandra, Darek i Szymonek


Czas poświęcony na Szkołę Rodzenia nie był czasem zmarnowanym i wartym każdej wydanej złotówki. Mogliśmy spędzić te nauki we własnym domu, a także bez obecności innych par, co dla nas było by skrępowaniem. Nabyta wiedza pozwoliła nam przygotować się do porodu i choć nie odbyło się bez "cesarskiego cięcia" to pozostałe wiadomości utwierdziły nas w przekonaniu, że jesteśmy dobrze przygotowani do opieki nad naszą kruszynką. Jeśli jeszcze dodamy szczególną opiekę i mnóstwo okazanego serca to wszystkie troski i obawy znikają natychmiast. Bardzo, ale to bardzo dziękujemy i będziemy polecać Panią, bo naprawdę warto!!!
Ala i Jarek z Kamilką


Bardzo dziękujemy za opieki patronażowe i świadomość, że z każdym problemem mamy się do kogo zwrócić. Początki są trudne, ale z pomocą Pani Agnieszce daliśmy sobie doskonale radę. Wybraliśmy tą szkołę z polecenia znajomych i nie zawiedliśmy się. Teraz polecamy Panią Agnieszkę innym zainteresowanym.
Jagoda i Krystian z małą Oliwią


Jestem matką ślicznej Zuzki. Korzystałam z prywatnej szkoły rodzenia Pani Agnieszki Pasterek i byłam z niej bardzo zadowolona. Nasze spotkania pozwoliły mi zapomnieć o strachu przed porodem. Dużą pomoc okazała mi po wyjściu ze szpitala, jestem jej za to wdzięczna.
Dorota i Artur – rodzice Zuzi


Chcesz spokojnie i bez stresu urodzić swoje dziecko to polecam Tobie szkołę rodzenia pani Agnieszki. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Każdą wątpliwość i problem związany ze zbliżającym się porodem pani Agnieszka wyjaśnia rzeczowo i skrupulatnie.
Jest osobą ciepłą i sympatyczną, zawsze gotową do pomocy. Bardzo polecam jej szkołę.
Dzięki jej pomocy poród był dla mnie przyjemnością i radością z narodzin mojej ukochanej córeczki.
Ula z córeczką


Boisz się porodu – możesz to zmienić. Najprostsze rozwiązanie Twojego problemu to pani Agnieszka. Ona przygotuje Cię psychicznie i fizycznie do tego najszczęśliwszego dnia w życiu w swojej szkole rodzenia. Jest to osoba, która kocha dzieci i pragnie pomóc przyszłym mamą w trudnym dla nich okresie oczekiwania na dziecko. To, że mój poród przebiegał bez stresu i mogłam się cieszyć z narodzin synka zawdzięczam właśnie pani Agnieszce.
Więcej takich osób i szkół, a porody nie będą tak przerażać młode matki.
Dziękuję Pani, Pani Agnieszko i pozdrawiam z moim ukochanym Maciusiem.